Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki i suplementy dla dzieci

Prawidłowy rozwój malucha to priorytet każdego rodzica. Aby Twoja pociecha mogła zdrowo rosnąć, w jej diecie muszą pojawić się witaminy i minerały. Niezbędne składniki odżywcze wspierają funkcjonowanie dziecka i poprawiają jego samopoczucie. Gdy jadłospis nie pokrywa dziennego zapotrzebowania na wymagane składniki, możesz rozważyć dodatkową suplementację poprzez tabletki. Jako apteka internetowa zapewniamy dostęp do wyrobów w różnych formach. Odnajdziesz u nas leki i preparaty w postaci kapsułek. Oferujemy również kremy i emulsje. 

Witaminy niezbędne dla Twojego dziecka

Jeśli poszukujesz sposobu na przeziębienie u Twojej pociechy, możesz wykorzystać produkty obniżające gorączkę. Na ból gardła u dzieci i niemowląt przygotowaliśmy tabletki do ssania. Redukują one objawy i przyspieszają powrót do zdrowia. 

Kremy, emulsje i maści dla dzieci

W naszej aptece internetowej odnajdziesz również wiele witamin wspierających odporność dziecka. Wśród preparatów nie zabrakło również emulsji czy kremów. Stosując którykolwiek z leków, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta. Dzięki temu użytkowanie produktów będzie bezpieczne i przyniesie pożądane efekty. 

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 20 ocen

Dostępne 675 produkty

Pokazano 1-15 z 675 pozycji

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.