Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 50,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na ból brzucha bez recepty

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

W zakres oferty przygotowanej przez aptekę internetową Puls wchodzą leki na ból brzucha dostępne bez recepty. Są to preparaty rozkurczowe dla dorosłych w postaci tabletek oraz czopków doodbytniczych, które pomagają zwalczyć dolegliwości bólowe w obrębie przewodu pokarmowego. Zawarte w ich składzie związki czynne eliminują skurcze mięśni związane z bólem żołądka, kolką jelitową oraz zapaleniem pęcherzyka żółciowego.

Preparaty rozkurczowe na ból brzucha

W bolesnych skurczach układu trawiennego u osób dorosłych stosuje się produkty lecznicze o działaniu rozkurczowym i przeciwbólowym. Środki te znoszą skurcze mięśni gładkich przewodu pokarmowego, moczowo-płciowego oraz dróg moczowych.

Leki na ból brzucha dla dorosłych

W krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych w obrębie brzucha najczęściej stosuje się tabletki i czopki z drotaweryną oraz butylobromkiem hioscyny. Są to substancje, które rozkurczają mięśnie wewnętrznych narządów jamy brzusznej, zmniejszając skurcze oraz łagodząc uciążliwe symptomy. Lek na żołądek może też zawierać naturalne wyciągi z takich roślin jak mięta pieprzowa, rozmaryn, karczoch i ostropest plamisty.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.