Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 75,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Żele intymne i lubrykanty

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

Przyjemność w trakcie zbliżenia nie jest możliwa bez odpowiedniego nawilżenia. Nasza apteka internetowa przygotowała preparaty, które ułatwiają stosunek i pozwalają partnerom na cieszenie się bliskością. Żele zabezpieczają narządy intymne przed otarciami, tym samym minimalizując ryzyko infekcji. 

Żele intymne do higieny

Niektóre lubrykanty zwiększają intensywność doznań i umożliwiają pełną satysfakcję. Co więcej, są one wzbogacone o dodatkowe składniki pielęgnujące, takie jak np. kwas mlekowy. Dzięki temu tworzą barierę ochronną na narządach płciowych i wspierają ich funkcjonowanie. 

Nawilżające żele intymne

Osoby, które chcą przełamać rutynę, mogą sięgnąć po smakowy żel. W naszej aptece internetowej odnajdziesz wiele preparatów o owocowych aromatach. Wybrane artykuły działają nawilżająco, rozgrzewająco lub chłodząco. Niektóre z nich mogą także przedłużać czas trwania stosunku. Dla maksymalnego komfortu warto pamiętać, by wszystkie produkty były stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. W razie wystąpienia jakichkolwiek skutków niepożądanych należy natychmiast przerwać używanie wyrobu. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.