Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 47,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na nietrzymanie moczu bez recepty

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

W zakres oferty przygotowanej przez aptekę Puls wchodzą leki na nietrzymanie moczu dla dorosłych bez recepty. Są to preparaty w postaci tabletek oraz kapsułek do przyjmowania doustnego, które wspomagają utrzymanie prawidłowej czynności pęcherza moczowego oraz przepływu moczu.  

Tabletki na nietrzymanie moczu dla dorosłych

By wesprzeć właściwe funkcjonowanie układu moczowego, najczęściej stosuje się tabletki na nietrzymanie moczu. W ich składzie można znaleźć między innymi wyciąg z liści pokrzywy, sproszkowany sok z żurawiny, a także ekstrakt z pestek dyni, który wspomaga funkcję wydalniczą nerek oraz wykazuje działanie regenerujące.

Środki, preparaty i inne leki na nietrzymanie moczu

Poza naturalnymi wyciągami roślinnymi w składzie leków na nietrzymanie moczu dla dorosłych bez recepty bardzo często występują też witaminy oraz minerały. Cholekalcyferol wspomaga pracę mięśni, natomiast kwas askorbinowy warunkuje prawidłowe funkcjonowanie kolagenu w celu zapewnienia optymalnego działania naczyń krwionośnych. Tego typu środki wzbogacają również dietę w cynk, chrom i magnez, które pomagają utrzymać układ moczowy w dobrej kondycji.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.