Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na krążenie bez recepty

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 17 ocen

Dostępne 267 produkty

Pokazano 1-15 z 267 pozycji

Aktywne filtry

Schorzenia układu krążenia stają się z roku na rok coraz częstszą przyczyną zgonów ludzi w wielu krajach na świecie. Mięsień sercowy należy do najważniejszych i zarazem najbardziej obciążonych organów wewnętrznych. Razem z tętnicami, żyłami i naczyniami krwionośnymi tworzy system, którego głównym celem jest tłoczenie krwi i zaopatrywanie w nią wszystkich narządów. Prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia ma kluczowe znaczenie dla zdrowia całego organizmu. Chcąc wspomóc jego pracę, można sięgnąć po dostępne w tej kategorii leki poprawiające krążenie bez recepty. Są to preparaty w formie tabletek, kapsułek o przedłużonym uwalnianiu, żeli, kropel, a także płynów doustnych, które sprawdzają się nie tylko w eliminowaniu objawów towarzyszących niewydolności krążenia żylnego. Zawarte w ich recepturach substancje aktywne pozwalają na uzupełnienie codziennej diety w składniki regulujące poziom cholesterolu, chroniąc przed zakrzepami oraz wspomagając pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Leki na choroby układu krążenia

Miażdżyca (arteroskleroza), choroba niedokrwienna serca, udar mózgu, zawał, niewydolność krążenia – to tylko niektóre schorzenia układu sercowo-naczyniowego, których ryzyko wystąpienia można zmniejszyć, prowadząc odpowiedni tryb życia. Poza aktywnością fizyczną i właściwie zbilansowaną dietą, w działaniach profilaktycznych z pomocą mogą przyjść odpowiednie kapsułki, płyny, żele oraz tabletki na krążenie krwi. W tej kategorii naszej apteki proponujemy szeroki wybór leków poprawiających krążenie dostępnych bez recepty, które są przeznaczone do stosowania głównie u osób dorosłych. Są to między innymi preparaty z kwasem acetylosalicylowym, które hamując agregację płytek krwi, przeciwdziałają powstawaniu zakrzepów. Przy podaniu doustnym wchłaniają się bardzo szybko. Przyjmując tego typu lek na krążenie, możesz zminimalizować nie tylko ryzyko zawału serca, ale także wielu innych chorób przebiegających z zakrzepami w naczyniach krwionośnych.

Tabletki i żele na krążenie krwi

Poza lekami na choroby układu krążenia zawierającymi kwas acetylosalicylowy w ofercie naszej apteki internetowej posiadamy duży wybór suplementów diety i wyrobów medycznych wspierających prawidłowe krążenie krwi. Są to produkty, w których składzie można znaleźć między innymi koenzym Q10, którego zawartość jest szczególnie wysoka w mięśniu sercowym, nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3, niezbędne dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, a także niacyna, czyli witamina B, która wspomaga właściwe działanie układu krążenia. W recepturach suplementów często występuje również wyciąg z owoców głogu, który dzięki obecności flawonoidów, steroli roślinnych, minerałów oraz witamin wspiera zdrowie serca i pomaga utrzymać ciśnienie tętnicze krwi na odpowiednim poziomie. Wszystkie oferowane leki i pozostałe preparaty regularnie przyjmowane zmniejszają ryzyko rozwoju wielu chorób układu krążenia, zwiększając wytrzymałość naczyń włosowatych, poprawiając ich elastyczność oraz usprawniając mikrokrążenie.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.