Compare Products

  • You have no items to compare.

Witaminy dla dorosłych

Średnia ocena: 4.3 (86%) Na podstawie: 19 ocen

Dostępne 409 produkty

Pokazano 1-15 z 409 pozycji

Aktywne filtry

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, w ofercie apteki internetowej Puls znajdziesz witaminy dla dorosłych w tabletkach i kapsułkach. Są to specjalistyczne preparaty, które mają pozytywny wpływ na wzrok, ułatwiają panowanie nad stresem oraz wzmocniają odporność. Suplementy witaminowe wspomogą też prawidłowe funkcjonowanie serca, mózgu i wielu innych narządów.

Tabletki i kapsułki z witaminami

W zapobieganiu deficytom składników odżywczych dobrze sprawdzi się kompleks witamin. Taki preparat może zawierać w swoim składzie także wyciągi z roślin oraz minerały takie jak żelazo, jod, magnez czy selen. Poza tabletkami i kapsułkami oferujemy też krople doustne do stosowania profilaktycznego oraz leczenia niedoborów witaminowych.

Suplementy witaminowe

W aptece Puls znajdziesz wiele suplementów dla dorosłych, które pomogą Ci w utrzymaniu zdrowia. Poza preparatami z kwasem askorbinowym w ofercie mamy produkty z tiaminą, niacyną, cholekalcyferolem, menachinonem-7 i różnymi innymi związkami. Każdy z nich może być przyjmowany w przypadkach, kiedy stosowanie odpowiedniej diety jest niewystarczające.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.