Apteki PULS rozpoczęły swoją działalność w 1998 roku, wraz z otwarciem apteki w Szczecinie przy ul. Felczaka 8.

Inicjatorem powstania apteki, właścicielem i pierwszym kierownikiem była mgr farmacji p. Barbara Szunke. Wraz z rozwojem spółki powstawały kolejne apteki, w Szczecinie oraz w woj. Zachodniopomorskim. Obecnie nasza firma liczy 15 aptek, obsługując rocznie ok 1mln Pacjentów.

onas
onas2

Przez wszystkie lata działalności, apteki Puls pozostały firmą rodzinną a zarządzaniem spółką zajmuje się już trzecie pokolenie właścicieli.

Dzięki takiej formie własności, apteki Puls mogą poszczycić zarówno przyjaznym miejscem pracy dla farmaceutów, jak i otwartością na potrzeby swoich Pacjentów. Potwierdzeniem jakości i konkurencyjności aptek Puls jest bez wątpienia również nieprzerwane, wieloletnie zaufanie Klientów, oraz wiodąca pozycja naszej sieci w regionie.

Rok 2019 jest dla nas przełomowym okresem, z uwagi na decyzję rozszerzenia działalności o sprzedaż internetową. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób będziemy mogli przybliżyć naszą ofertę szerszej grupie Pacjentów i krótkim czasie zdobyć ich zaufanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy pozycji leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Oferujemy również bogaty asortyment produktów dla dzieci oraz dermokosmetyków renomowanych producentów.

Zapraszamy do zakupów!

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.