Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na przeziębienie i grypę

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 18 ocen

Dostępne 376 produkty

Pokazano 1-15 z 376 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii naszej apteki internetowej przygotowaliśmy szeroki wybór preparatów stanowiących pomoc w walce z przeziębieniem i grypą. Są to wieloskładnikowe produkty dostępne bez recepty, które wykazują działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz udrażniające nos. Odpowiednio dobrany lek na przeziębienie i grypę pozwala złagodzić uciążliwe objawy towarzyszące infekcji takie jak:

  • ból głowy,
  • gorączka,
  • dreszcze,
  • bóle kostno-stawowe,
  • obrzęk błony śluzowej nosa.

W asortymencie mamy preparaty w postaci pastylek do ssania, tabletek musujących, syropów, a także saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu doustnego.

Przeziębienie i grypa – preparaty bez recepty

Choroby układu oddechowego u dzieci i osób dorosłych najczęściej są wywoływane przez wirusy. Jednym z najbardziej charakterystycznych objawów przeziębienia i grypy jest katar, któremu może towarzyszyć ból gardła. W zwalczaniu cieknącej wydzieliny z nosa dobrze sprawdzi się preparat bez recepty w formie izotonicznego roztworu wody morskiej, który pomaga oczyścić jamy nosowe i nawilżyć suchy nos. W ofercie naszej apteki mamy także duży wybór tabletek i pastylek do ssania łagodzących ból gardła. Tego rodzaju leki na przeziębienie i grypę wykazują również działanie odkażające, zmniejszając dolegliwości bólowe i ułatwiając przełykanie.

Lekarstwo na przeziębienie i grypę

Poza roztworami wody morskiej i pastylkami do ssania na ból gardła w tej kategorii oferujemy także syropy oraz tabletki musujące, które działają przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie. By wesprzeć organizm w walce z przeziębieniem i grypą, warto mieć w apteczce lek zawierający kwas acetylosalicylowy i witaminę C, na którą występuje zwiększone zapotrzebowanie podczas przebiegu chorób przeziębieniowych. W naszej ofercie można też znaleźć niejeden lek na przeziębienie i grypę w postaci syropu. Tego rodzaju preparaty ułatwiają odkrztuszanie, a także łagodzą odruch kaszlowy i podrażnienia błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Syropy są przeznaczone zwłaszcza do łagodzenia objawów infekcji przebiegających z zaburzeniami wydzielania śluzu.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.