Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 99,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Materiały opatrunkowe

W tym dziale przygotowaliśmy różnego rodzaju materiały opatrunkowe. Oferujemy wysokiej jakości plastry i przylepce do zabezpieczenia ran i zadrapań, opaski elastyczne do stabilizowania układów stawowych, jałowe gazy, waty kosmetyczne, dziane bandaże oraz sterylne kompresy. W aptece internetowej znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do skompletowania artykułów pierwszej pomocy na użytek domowy i ambulatoryjny.

Niezbędnik w każdej apteczce - materiały opatrunkowe!

Najważniejszym wyposażeniem każdej apteczki są materiały opatrunkowe, bez których trudno sobie wyobrazić zdezynfekowanie rany, szybkie zatamowanie krwawienia, zabezpieczenie miejsca po oparzeniu  czy usztywnienie stawu po doznanym urazie. Apteka internetowa PULS oferuje szeroki wybór produktów: jałowych i niejałowych, bawełnianych i wiskozowych, włókninowych i foliowych, pojedynczych egzemplarzy i wieloelementowych zestawów. Wszystkie artykuły spełniają obowiązujące normy jakościowe, higieniczne oraz z zakresu bezpieczeństwa. Nasz asortyment jest ciągle aktualizowany. W przypadku braku jakiegoś artykułu – prosimy o kontakt.

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 19 ocen

Dostępne 218 produkty

Pokazano 1-15 z 218 pozycji

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.