Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 116,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na katar dla dzieci i niemowląt bez recepty

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 23 ocen

Aktywne filtry

W aptece internetowej Puls znajdują się leki na katar dla dzieci i dla niemowląt bez recepty, które mogą być bezpiecznie stosowane już od pierwszych tygodni życia. Są to preparaty w postaci żelów, aerozoli, aspiratorów, a także aromatycznych plastrów, których można używać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Lek na katar u dziecka w aerozolu

Cieknąca, wodnista wydzielina z nosa jest bardzo uciążliwą dolegliwością dla maluchów. Może zwiastować przeziębienie lub inną infekcję wirusową. W takiej sytuacji stosuje się lek na katar u dziecka w aerozolu, który wspomaga oczyszczanie błon śluzowych nosa oraz ułatwia oddychanie. Znajdujące się w jego składzie substancje czynne obkurczają naczynia krwionośne, czego efektem jest zmniejszenie się wydzielanego śluzu.

Żele i maści na katar u niemowląt i małych dzieci

Wśród wielu leków na katar dla dzieci i dla niemowląt bez recepty w aptece internetowej Puls znajduje się też niejeden żel na katar dla dziecka. Tego rodzaju preparaty są przeznaczone do stosowania pomocniczo przy przeziębieniu, grypie oraz innych chorobach przebiegających z nieżytem nosa.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.