Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 79,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Witamina K w tabletkach i kapsułkach bez recepty

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 23 ocen

Aktywne filtry

W ofercie naszej internetowej apteki Puls znajdują się preparaty bez recepty w tabletkach i kapsułkach, w których składzie jest witamina K. Zawarte w nich związki pomogą Ci w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w zapobieganiu zwapnieniom tętnic.

Suplementy diety z witaminą K

Niedobory menachinonu-7 (MK-7) są częstą przyczyną osteoporozy oraz zaburzeń krzepnięcia krwi. W przeciwdziałaniu deficytom tego związku bardzo dobrze sprawdzają się suplementy z witaminą K. w postaci łatwych do przyjmowania tabletek oraz kapsułek. W naszej aptece internetowej znajdziesz produkty z menachinonem-7 pozyskanym naturalnie w procesie biofermentacji z wykorzystaniem mikroorganizmów Bacillus subtilis natto.

Witamina K na zdrowe kości

Podlegająca nieustannym procesom przebudowy tkanka kostna wymaga odpowiedniej ilości wapnia oraz witaminy K, aby utrzymać ją w doskonałej kondycji. Związki te muszą być dostarczane z pożywieniem lub poprzez stosowanie suplementów. Regularne uzupełnianie tych składników jest niezbędne do zapewnienia równowagi metabolizmu kości.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.