Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na biegunkę i wymioty

Średnia ocena: 4.6 (92%) Na podstawie: 17 ocen

Aktywne filtry

W przypadku niektórych dolegliwości szczególnie ważny jest czas działania leku. Wielu turystów zmaga się z problemami z układem pokarmowym w czasie wakacyjnych wycieczek. W takich sytuacjach lek na biegunkę powinien być możliwie jak najbardziej skuteczny, aby móc znów cieszyć się urlopem. Preparat na rozwolnienie i wymioty bywa również istotnym elementem domowej apteczki. Warto mieć go pod ręką, by w razie potrzeby nie trzeba było wybierać się do apteki.

Lek na rozwolnienie, odwodnienie i biegunkę

Specyfiki na biegunkę mogą przyjmować różne formy. Najczęściej spotykane są tabletki i saszetki do rozpuszczania w wodzie. Przed spożyciem należy zapoznać się z ulotką i wskazaniami od producenta. Lek na rozwolnienie powinien być przyjmowany zgodnie z zaleceniami, aby nie przekroczyć maksymalnej możliwej dawki substancji. Jednocześnie często pojawia się problem odwodnienia organizmu i uciążliwe osłabienie. Trzeba wówczas odpocząć i dać sobie czas na regenerację. Nie można zapomnieć o uzupełnianiu płynów. W aptece dostępny jest lek na odwodnienie, którego celem jest uzupełnienie elektrolitów i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Popularną substancją jest węgiel aktywowany, witamina C oraz potas. Braki witamin w organizmie spowodują wolniejszą regenerację i poczucie osłabienia, stąd warto uzupełnić ich poziom.

Lek przeciwwymiotny

Dolegliwości ze strony układu trawiennego spotykają osoby w różnym wieku: dzieci, młodzież, dorosłych. Dobry lek przeciwwymiotny powstaje z myślą o wszystkich tych grupach docelowych. Dzieci mogą liczyć na łatwą do przełknięcia formę preparatów oraz smaki, które nie będą utrudniać ich spożycia. Osoby starsze natomiast znajdą środki skuteczne, a zarazem delikatne i niewywołujące skutków ubocznych przy chorobach towarzyszących. Leki na wymioty i odwodnienie można zamówić przez Internet, z bezpośrednią dostawą do swojego domu. To proste i wygodne rozwiązanie.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.