Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 200,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Termometry elektroniczne, bezdotykowe i inne

By w szybki i bezproblemowy sposób zmierzyć ciepłotę ciała, w domowej apteczce warto mieć bezdotykowy termometr elektroniczny, który znajduje się w aptece internetowej Puls. Tego rodzaju urządzenia są przeznaczone do pomiaru temperatury ciała zarówno u osób dorosłych, jak i u małych dzieci. Są bezpieczne i łatwe w użyciu, pozwalając uzyskać rzetelny wynik w ciągu kilku sekund. Dostawcami produktów są między innymi tacy producenci jak DIAGNOSIS, NOVAMED SP. Z O.O. oraz HARTMANN PAUL.

Jaki wybrać termometr do pomiaru temperatury ciała?

W tej kategorii nasza apteka internetowa udostępnia elektroniczne termometry bezdotykowe, które są przystosowane do szybkiego i precyzyjnego mierzenia temperatury w jamie ustnej, pod pachą oraz w odbycie. Dzięki najnowszym technologiom i trwałym komponentom użytym w procesie produkcji przyrządy te są bardzo dokładne oraz niezależne od zewnętrznych źródeł ciepła. Znajdujące się w wyposażeniu czujniki optyczne wykrywające promieniowanie podczerwone umożliwiają dokonywanie pomiarów bez konieczności stykania z ciałem.

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 22 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.