Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 93,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Multiwitaminy

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

W okresie wzmożonego zapotrzebowania organizmu na związki odżywcze warto sięgnąć po multiwitaminy w tabletkach musujących, które znalazły się w tej kategorii apteki internetowej Puls. Są to preparaty przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. Dostępne zestawy zostały skomponowane w ten sposób, by uzupełniać dietę w niezbędne składniki witaminowe i mineralne.

Zestawy multiwitamin

Osobom pragnącym wspomóc funkcjonowanie układu odpornościowego i zapobiegać infekcjom z pomocą przyjdzie zestaw multiwitamin. W naszej aptece mamy produkty w postaci saszetek oraz tabletek musujących, które pozwalają przeciwdziałać niedoborom takich substancji jak kwas askorbinowy, żelazo, magnez, selen, tiamina oraz kwas foliowy.

Multiwitaminy w tabletkach musujących

Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić organizm, czy wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zastosuj preparat zawierający optymalną dawkę witamin i minerałów. Dostępne w tej kategorii suplementy mogą być przyjmowane podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach, w osłabieniu wiosennym, w warunkach narażenia na stres itp.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.