Szybka wysyłka - w ciągu 24h

Zakupy w naszej aptece internetowej 24 h są niezwykle wygodne i szybkie. To doskonała alternatywa dla klasycznych wizyt w stacjonarnym punkcie z medykamentami. Coraz więcej osób rozumie, że leki bez recepty czy suplementy diety można sprawnie i bezpiecznie nabyć online, bez konieczności wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach. Dlatego oferta, którą przygotowała nasza apteka internetowa, odpowiada na potrzeby wszystkich grup wiekowych i zawiera najpotrzebniejsze produkty w domowej apteczce.

U nas zamówią Państwo nie tylko popularne leki przeciwbólowe bez recepty, ale także preparaty przeciwalergiczne, środki na kaszel i przeziębienie, produkty na wzmocnienie odporności oraz podstawowe artykuły higieniczne. Z myślą o Pacjentach w naszej aptece internetowej czynnej 24 h na dobę udostępniamy też tabletki i kapsułki pomagające łagodzić objawy takich chorób jak cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, atopowe zapalenie skóry, zespół jelita drażliwego czy infekcje dróg moczowych. Szybka dostawa gwarantuje, że kupione produkty dotrą do Państwa ekspresowo.

W trosce o komfort Klientów nasza apteka internetowa udostępnia duży wybór leków bez recepty, suplementów diety oraz dermokosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, które można zamówić pod wskazany adres z gwarancją dostawy w ciągu 24 h. Zapewniamy dostarczenie zakupów kolejnego dnia roboczego, jeśli Klient złoży zamówienie maksymalnie do godziny 13:00, wybierze formę dostawy kurierem i skorzysta z opcji płatności za pobraniem, BLIKIEM lub szybkim przelewem elektronicznym. Czas dostawy jest dłuższy jedynie w przypadku zamówień opłaconych przelewem standardowym. Wówczas przesyłki są wysyłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. 

Wysyłka tego samego dnia

Jako sprawdzona apteka internetowa zapewniamy, że zamówienia złożone do godziny 13:00 zostaną spakowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu towary trafiają do Klienta pod wskazany adres w ciągu jednej doby. Nie ma znaczenia, czy zamawiają Państwo leki bez recepty, artykuły higieniczne czy akcesoria dziecięce. Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty. Wszelkie informacje otrzymają Państwo pocztą elektroniczną, aby na bieżąco obserwować status nabytych leków bez recepty, suplementów diety czy innych preparatów. Funkcja śledzenia przesyłki zostaje uruchomiona w momencie, kiedy paczka opuści magazyn. Szybka dostawa zakupionych produktów to przede wszystkim możliwość bezstresowego otrzymania paczki, co jest szczególnie ważne w przypadku osób regularnie zażywających lekarstwa.

Wysyłka 24 h jest możliwa dzięki usługom firmy DPD, która błyskawicznie przewozi dokładnie zabezpieczone przez nas paczki. Transport zamówionych leków bez recepty czy suplementów diety jest więc szybki, a medykamenty docierają do Klientów w idealnym stanie. W razie dodatkowych pytań dotyczących realizacji zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszą apteką internetową pod numerem telefonu 504 145 900 lub adresem e-mail kontakt@aptekapuls.pl.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.