Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 62,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Żelazo bez recepty w kapsułkach i tabletkach

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

By wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie układu krwiotwórczego, można postawić na suplementy diety z żelazem w formie kapsułek i tabletek dla dorosłych, które oferuje apteka internetowa Puls. W tej kategorii znajdziesz produkty, które wspomogą transport tlenu w organizmie, a także zmniejszą uczucie znużenia i zmęczenia fizycznego.

Suplementy diety z żelazem dla dorosłych

Niedobory tego ważnego pierwiastka mogą zaburzać wytwarzanie czerwonych krwinek oraz oddychanie tkanek poprzez zmniejszenie ilości białek uczestniczących w przenoszeniu cząsteczek tlenu. W ich przeciwdziałaniu dobrze sprawdzają się, dostępne bez recepty preparaty zawierające żelazo w kapsułkach i tabletkach.

Preparaty zawierające żelazo

W aptece internetowej Puls proponujemy wiele suplementów diety bez recepty dedykowanych osobom dorosłym, które wspomagają prawidłową produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny. Ich przyjmowanie jest wskazane między innymi w przypadku niedokrwistości, w okresie ciąży i karmienia piersią, a także w stanach zmniejszonego wchłaniania związków odżywczych, które mogą wystąpić w celiakii, czy przewlekłym zapaleniu trzustki.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.