Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 39,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na ból zęba bez recepty

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znalazły się leki na ból zęba dostępne bez recepty. Są to tabletki i kapsułki przeznaczone do krótkotrwałego stosowania, które wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Mogą być przyjmowane w przypadku stanów zapalnych uzębienia, a także chorób miazgi i dziąseł.

Tabletki na ból zęba

Do najczęściej stosowanych leków na bóle zębów należą preparaty z paracetamolem oraz ibuprofenem. Są to znane i dokładnie przebadane składniki, które są dobrze tolerowane przez ludzki organizm. Związki te zmniejszają intensywność sygnałów bólowych przesyłanych do mózgu, przeciwdziałając uwalnianiu substancji wywołujących stan zapalny.

Preparaty na ból zęba od ręki

W zwalczaniu dolegliwości bólowych dziąseł czy uzębienia bardzo często stosuje się także środki z metamizolem sodowym, który ma właściwości przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Ponadto w aptece internetowej Puls znajduje się duży wybór tabletek zawierających sól sodową naproksenu, które skutecznie łagodzą bóle o natężeniu słabym i umiarkowanym.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.