Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 54,00 zł

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Chrom bez recepty – tabletki

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 22 ocen

Aktywne filtry

Jednym z pierwiastków, które odgrywają ważną rolę w procesach zachodzących w organizmie, jest chrom. Apteka internetowa oferuje preparaty z tą substancją w postaci kapsułek i tabletek do połykania lub ssania, pomagających zapobiegać niedoborom.

Ten mikroelement wspiera kontrolowanie właściwego stężenie glukozy we krwi. Z tego powodu osoby cierpiące na cukrzycę typu II, po konsultacji ze specjalistą, oprócz leków przeciwcukrzycowych często sięgają również po suplementy diety zawierające chrom. Ponadto pierwiastek ten wpływa na poziom cholesterolu oraz metabolizm organizmu. Nierzadko występuję także w preparatach na odchudzanie.

Dołóż preparaty z chromem do swojej diety

Ponieważ zarówno zbyt mała, jak i zbyt duża ilość chromu w organizmie może być niebezpieczna, ważna w tej kwestii jest równowaga. Pierwiastek ten występuje m.in. w drobiu, brokułach i kaszach. Jeżeli codzienna dieta jest uboga w tego typu produkty, można sięgnąć po tabletki uzupełniające niedobory.

Warto wiedzieć, że w aptece internetowej większość preparatów z chromem to suplementy diety, a nie leki. Spośród nich lepszą wchłanialnością odznaczają się środki zawierające związki organiczne omawianego pierwiastka.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.