Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 37,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na ból menstruacyjny bez recepty

W tej kategorii apteki internetowej Puls znalazły się leki na bóle menstruacyjne dostępne bez recepty. Są to preparaty, które minimalizują bolesność brzucha podczas okresu, łagodzą dokuczliwe objawy i poprawiają jakość życia. Jeśli bolesne miesiączki utrudniają Ci funkcjonowanie, zastosuj tabletki o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Leki na bolesne miesiączki

Wśród szerokiej gamy leków na ból menstruacyjny znajdują się przede wszystkim środki z ibuprofenem oraz paracetamolem. Substancje te są na powszechną skalę stosowane do uśmierzania dolegliwości bólowych o różnym pochodzeniu. Po zażyciu trafiają bezpośrednio do żołądka, a następnie ulegają wchłonięciu do krwiobiegu, zmniejszając dokuczliwość skurczy macicy.

Ból brzucha podczas miesiączki – leki

W walce z bolesną miesiączką bardzo często stosuje się również preparaty zawierające deksketoprofen, propyfenazon oraz ketoprofen. Są to związki należące do grupy niesteroidowych środków przeciwzapalnych, które wykorzystuje się w objawowym leczeniu lekkiego i umiarkowanego bólu brzucha.


Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.