Compare Products

 • You have no items to compare.
Tabletki na potencję - środek na potencję - leki bez recepty

Tabletki na potencję - leki na potencję bez recepty

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

Obniżona sprawność seksualna i zaburzenia wzwodu to coraz powszechniejsze problemy mężczyzn w dorosłym wieku. Przyczyny tego typu dysfunkcji mogą być bardzo różne, jednak najczęściej zalicza się do nich niewłaściwą dietę, stresujący tryb życia, czynniki neurologiczne oraz kłopoty natury psychologicznej. Ryzyko pojawienia się zaburzeń erekcji wzrasta wraz z wiekiem, negatywnie wpływając na kontakty seksualne i mogąc przyczyniać się do obniżenia samooceny. Na szczęście tego typu dolegliwości można skutecznie leczyć, sięgając po odpowiednie środki na erekcję bez recepty. Tego typu produkty zazwyczaj bazują na naturalnych wyciągach z roślin oraz ziół, które poza tym, że pomagają osiągnąć wzwód i odbyć satysfakcjonujący stosunek płciowy dodatkowo łagodzą objawy związane z przerostem prostaty oraz wspierają zdrowie seksualne mężczyzn. Środki na potencję bez recepty często zawierają w swoich recepturach także starannie dobrane witaminy i minerały, które stymulują prawidłowe funkcjonowanie męskiego układu moczowo-płciowego. Zapoznaj się z ofertą apteki Puls i wybierz odpowiedni środek na erekcję.

Co to są tabletki na potencję?

Leki na erekcję są to preparaty, które mają na celu poprawę sprawności seksualnej mężczyzn w każdym wieku. Warto sięgnąć po nie w przypadku, gdy podłożem problemów z potencją są czynniki organiczne, a nie psychiczne lub środowiskowe. Na rynku dostępne są:

 • leki na potencję na receptę,

 • leki na potencję bez recepty,

 • ziołowe tabletki na erekcję bez recepty,

 • witaminowo-mineralne tabletki na wzwód.

Wszystkie je znajdziesz w ofercie apteki Puls.

Najczęstsze przyczyny problemów z potencją

Zaburzenia erekcji to problemy związane z osiągnięciem wzwodu lub utrzymania go na tyle długo, aby móc odbyć stosunek seksualny. Jeśli jest to jednorazowa sytuacja, to nie ma powodów do obaw. Natomiast problem ten dotyczy coraz większej liczby Panów i niestety coraz młodszych. Może objawiać się na trzy sposoby: brak zdolności utrzymania wzwodu na tyle długo, aby odbyć stosunek seksualny, brak zdolności utrzymania wzwodu umożliwiającego penetrację lub całkowita niezdolność do odbycia stosunku. Istnieje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy i najprościej jest je podzielić na przyczyny fizyczne i psychiczne. Do najczęstszych z nich należy zaliczyć:

 • niezdrowy styl życia – nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, siedzący tryb życia, mała ilość ruchu mogą wpłynąć na problemy z erekcją. W tej sytuacji wystarczy zmienić swoje nawyki;

 • choroby – wpływ na potencję mogą mieć różnego rodzaju choroby metaboliczne, układu sercowo-naczyniowego, neurologiczne, czy narządów wewnętrznych, ale także przebyte urazy. W tej sytuacji swoje problemy warto skonsultować ze specjalistą;

 • przyjmowane leki – hormony, psychotropy, leki na nadciśnienie i inne przyjmowane na stałe silne leki mają wpływ na potencję;

 • stres, przemęczenie – w przypadku młodych mężczyzn stres może wynikać z braku pewności siebie, szczególnie podczas pierwszych kontaktów seksualnych, z kolei w przypadku starszych mężczyzn za problemy z potencją najczęściej odpowiedzialny jest wszechobecny stres w pracy i życiu codziennym.

Jak działają leki i środki na potencję?

Każdy środek na potencję ma za zadanie poprawić pracę układu krążenia – rozszerzając naczynia krwionośne, zwiększa drożność żył, a tym samym sprawia, że krew przepływa szybciej i sprawniej. Efektem jest pełna erekcja, jednak żaden lek na potencję bez recepty nie wykazuje natychmiastowego działania – potrzebny jest do tego bodziec, który wywołuje podniecenie seksualne. Czas działania takiego preparatu to mniej więcej godzina.

Jakie składniki powinny zawierać skuteczne środki na erekcję?

W zależności od tego, czy interesuje Cię środek na potencję bez recepty, czy lek na receptę, znajdziesz w nich różne składniki. Te, które powinny Cię zainteresować, w przypadku leków wydawanych na receptę to:

 • sildenafil,

 • wardenafil,

 • tadalafil.

Najpopularniejszym z tych składników jest sildenafil, który znaleźć można również w lekach dostępnych bez recepty. Ponadto środki wydawane na polecenie lekarza mogą zawierać: johimbinę, trazodon, apomorfinę, testosteron lub bromokryptynę.

Dla tych mężczyzn, którzy wstydzą się zasięgnąć opinii specjalisty, pozostają leki na potencję bez recepty. W aptece Puls, oprócz tych zawierających sildenafil, znajdziesz preparaty, które mają w swoim składzie:

 • dehydroepiandrosteron (DHEA) – jest to związek należący do grupy hormonów steroidowych, który przekształcany jest w testosteron. Ze względu na swoje działanie, a mianowicie pozytywny wpływ na erekcję, popęd płciowy, kondycję fizyczną i psychiczną, zwany jest hormonem młodości. Niestety na rynku niewiele jest preparatów na potencję z tym składnikiem – jednym z przykładów jest Stymen;

 • L-arginina – jej działanie prowadzi do rozszerzania się naczyń krwionośnych, a to z kolei przekłada się na lepszy dopływ krwi do członka;

 • żeń-szeń – wyciąg z żeń-szenia, ale także z korzenia maca nie tylko dodaje sił witalnych, ale także poprawia ogólną sprawność organizmu i zwiększa libido;

 • miłorząb japoński – zmniejsza zlepianie się płytek krwi, poprawiając tym samym przepływ krwi do członka. Trzeba jednak pamiętać, że środek na potencję bez recepty, mający w składzie miłorząb nie jest zalecany osobom na co dzień przyjmującym leki przeciwzakrzepowe;

 • owoc palmy sabałowej – zawiera on liczne związki, które zwiększają produkcję testosteronu;

 • liście damiany pustynnej – korzystnie wpływają na gospodarkę hormonalną, nie tylko zwiększając ukrwienie narządów płciowych, ale także działając rozluźniająco, łagodząc stres, który nierzadko jest przyczyną problemów z potencją;

 • johimbina – jest to alkaloid pochodzenia naturalnego zwany również yohimbiną. Johimbina wykorzystywana jest w preparatach na potencję, jednak ze względu na jej działanie, przypominające działanie kofeiny, należy być ostrożnym w trakcie jej przyjmowania.

Ponadto warto na co dzień suplementować kwas foliowy, cynk, selen czy witaminę E – wszystkie te składniki wpłyną na ogólny stan organizmu, a to przełoży się także na jakość życia seksualnego.

Tabletki na potencję bez recepty

Apteka Puls to duży wybór środków na erekcję bez recepty, które są przeznaczone do stosowania w przypadku obniżonej sprawności seksualnej oraz w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Wśród nich znajdują się między innymi leki na potencję zawierające sildenafil, organiczny związek chemiczny należący do enzymów występujących w ciałach jamistych prącia. Substancja ta umożliwia napływ krwi do członka w trakcie podniecenia seksualnego, a co za tym idzie, umożliwia osiągnięcie wzwodu i odbycie stosunku płciowego. Tabletki na erekcję z sildenafilem są w pełni bezpieczne – ich przyjmowanie nie przyczynia się do powstawania żadnych zmian w morfologii, czy ruchliwości plemników. W zakres naszej oferty wchodzi także duży wybór preparatów na potencję opracowanych przy wykorzystaniu substancji czynnej o nazwie tadalafil. Związek ten także powoduje zwiększenie dopływu krwi do prącia, doskonale sprawdzając się zwłaszcza w przypadku mężczyzn zmagających się z przedłużającym osłabieniem sprawności seksualnej.

Po jakie jeszcze skuteczne środki stymulujące na erekcję warto sięgać?

Stworzony na bazie sildenafilu, czy tadalafilu lek na potencję nie stanowi jedynego rozwiązania, po które możesz sięgnąć, jeśli zmagasz się z uciążliwymi zaburzeniami wzwodu. W zakres naszej oferty wchodzi także bogata gama ziołowych oraz witaminowo-mineralnych tabletek na erekcję bez recepty, które wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, zwiększając libido oraz wspierając właściwe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. W ich składzie można znaleźć między innymi wyciągi z nasion guarany, owoców cytryńca chińskiego, palmy sabalowej, buzdyganka ziemnego, L-argininę, magnez, cynk oraz witaminę B6. Takie połączenie składników sprawia, że każdy tego typu suplement diety nie tylko poprawia sprawność seksualną, ale także niweluje oznaki zmęczenia i znużenia fizycznego, pozwalając w ten sposób wyeliminować problemy ze wzwodem i odczuwać jeszcze większą satysfakcję z odbywanych stosunków płciowych.

Lek na erekcję – czy jest bezpieczny?

Każdy lek na potencję na receptę, zanim trafi do sprzedaży, podlega szczegółowym badaniom, a to oznacza, że jeśli stosowany jest zgodnie z zaleceniami lekarza, jest całkowicie bezpieczny. Mimo że wszystkie leki na erekcję bez recepty, a szczególnie suplementy diety nie podlegają już tak wnikliwym badaniom, to również ich zażywanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Warunkiem jest kupowanie tych preparatów ze sprawdzonego źródła – najlepiej w aptekach.

Tabletki dla mężczyzn na erekcję bez recepty – skutki uboczne

W przypadku suplementów diety dedykowanych dla mężczyzn, którzy mają problemy z potencją, raczej rzadko zdarzają się jakiekolwiek skutki uboczne związane z ich zażywaniem. Najważniejsze, aby były kupowane ze sprawdzonego źródła i przyjmowane zgodnie z zaleceniami podanymi na załączonej do opakowania ulotce. Tabletki dla mężczyzn na erekcję bez recepty, ale również te na receptę na bazie sildenafilu mogą już wywołać skutki uboczne. Wśród najczęściej występujących wymienia się:

 • bóle głowy,

 • zawroty głowy,

 • omdlenia,

 • wymioty,

 • biegunkę,

 • bóle mięśni,

 • nadwrażliwość na światło,

 • pogorszenie widzenia,

 • bolesną erekcję,

 • krwawienie z prącia.

Przeciwwskazania do zażywania leków na potencję

W przypadku leków wydawanych na receptę i zawierających sildenafil, wardenafil czy tadalafil istnieje kilka przeciwwskazań do ich stosowania. Przede wszystkim nie należy łączyć ich z preparatami, które powodują uwalnianie się tlenku azotu. Ponadto przeciwwskazaniem do ich stosowania jest m.in.:

 • uczulenie na któryś ze składników aktywnych lub substancji pomocniczych,

 • nadciśnienie tętnicze,

 • ciężka niewydolność wątroby i nerek,

 • arytmia,

 • niewydolność krążenia,

 • wady zastawek,

 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oka,

 • choroba niedokrwienna serca.

Przeciwwskazania te nie oznaczają, że leki na potencję nie mogą być w ogóle stosowane. Wszystko rozpatrywane powinno być indywidualnie na podstawie stanu zdrowia przez lekarza specjalistę, który dobierze odpowiednie tabletki na potencję. Apteka stacjonarna Puls oferuje szeroką gamę odpowiednich leków wydawanych na receptę.

W przypadku suplementów diety głównym przeciwwskazaniem do ich stosowania jest przede wszystkim uczulenie na zawarty w nich aktywny składnik lub substancje pomocnicze.

Tabletki na potencję bez recepty w aptece – cena

Na cenę tabletek na potencję wpływ ma kilka czynników. Jest to przede wszystkim producent, wielkość opakowania, skład i ich działanie. Najtańszy lek na potencję bez recepty w aptece Puls kupisz już za kilkanaście złotych. Zazwyczaj jest to opakowanie zawierające 2 lub 4 tabletki. Natomiast suplementy diety w opakowania po 30 lub 60 tabletek to koszt nawet kilkudziesięciu złotych.

Gdzie można kupić tabletki na erekcję? Apteka Puls – stacjonarnie i internetowo

W aptece Puls wiemy, jak niezręczne może być dla niektórych kupowanie leków na potencję, dlatego oferujemy możliwość zrobienia anonimowych zakupów online. W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni środek na erekcję bez recepty. Jeśli natomiast potrzebne Ci są przepisywane na receptę tabletki na potencję, w aptekach stacjonarnych Puls również masz możliwość ich nabycia. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, wybierz interesujący Cię lek na erekcję bez recepty, kup go w najwygodniejszy dla siebie sposób i ciesz się swoim życiem seksualnym.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące preparatów na poprawę potencji

Po co są tabletki na potencję?

Tabletka na wzwód ma za zadanie polepszyć drożność naczyń krwionośnych, a tym samym w trakcie podniecenia sprawić, że do ciał jamistych penisa napływać będzie zwiększona ilość krwi.

Jak wyglądają tabletki na potencję?

Tabletki na potencję w aptece Puls kupisz w wygodnej do zażywania formie tabletek. Wyglądem nie różnią się niczym od leków przepisywanych na inne dolegliwości.

Jakie tabletki na potencję przy nadciśnieniu?

W tym przypadku niezbędna jest konsultacja kardiologiczna. Lekarz na podstawie ogólnego stanu zdrowia i przyjmowanych leków dobierze odpowiedni preparat na potencję.

Czy od tabletek na potencję można się uzależnić?

Nie działają one na ośrodkowy układ nerwowy, dlatego fizyczne uzależnienie nie jest możliwe. Zdarzają się jednak przypadki uzależnienia psychicznego, kiedy mężczyźni sięgają po tabletki na erekcję w obawie przed nieudanym stosunkiem.

Jak stosować tabletki na potencję?

Powinno się przyjmować jedną tabletkę dziennie, na godzinę przed stosunkiem.

Jak długo działa tabletka na potencję?

Lek na potencję działa około godziny.

Ile kosztują tabletki na potencję?

W zależności od producenta, rodzaju leku, składników w nich zawartych, jego działania i wielkości opakowania, cena tabletek waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Średnio za jedną tabletką na bazie sildenafilu zapłacisz około 10 złotych.

Czy tabletki na potencję można mieszać z alkoholem?

Nie powinno się mieszać leków na erekcję z alkoholem, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na wątrobę. Ponadto alkohol może osłabić działanie leku na potencję i nasilić ewentualne skutki uboczne jego zażywania.

Gdzie można kupić tabletki na potencję?

W aptece Puls kupisz stacjonarnie leki na potencję na receptę lub internetowo – środki wydawane bez recepty.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.