APTEKA INTERNETOWA PULS

Szunke Sp. z o.o. NIP 8512733023, REGON 812365180
KRS 0000669247

ul. Warcisława 27a
71-667 Szczecin
tel.: 504 145 900 | 8:00 - 17:00

kontakt@aptekapuls.pl
w sprawie zamówień, informacji o stronie lub problemów z zakupem

reklamacje@aptekapuls.pl
w sprawie reklamacji

porady@aptekapuls.pl
w sprawie porad farmaceutycznych, doradztwa produktowego na dolegliwości

BIURO APTEK PULS

Teren SCMB, Pawilon M
(I piętro) ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel.: 91 812 71 37

Katarzyna Borowiak

Menadżer ds. zakupu
dermokosmetyków

tel: 502 812 380

k.borowiak@aptekapuls.pl

Kamila Jesiotr

Menadżer ds. zakupu RX/OTC

tel: 606 756 315

k.jesiotr@aptekapuls.pl

Dominika Janus

Menadżer ds. zakupu RX/OTC

tel: 517 183 064

d.janus@aptekapuls.pl

Renata Jankowska

Menadżer ds. sprzedaży
i personelu

tel: 519 655 466

r.jankowska@aptekapuls.pl

Agnieszka Manszewska

Menadżer ds. sprzedaży
i personelu

tel: 511 017 541

a.manszewska@aptekapuls.pl

Piotr Furmaniak

Menadżer ds. zarządzania
i marketingu

tel: 662 098 600

p.furmaniak@aptekapuls.pl

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.