Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 78,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Lek na hemoroidy

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

Spośród wielu schorzeń proktologicznych jednym z najczęściej diagnozowanych jest choroba hemoroidalna. Jest ona uznawana za dolegliwość wieloczynnikową. Do jej rozwoju mogą przyczynić się między innymi takie nieprawidłowości jak: postępujące wraz z wiekiem pogorszenie tkanki łącznej odpowiedzialnej za mocowanie hemoroidów do podłoża, zwiększone napięcie zwieracza odbytu, a także poszerzenie połączeń krwionośnych w tkance hemoroidalnej. Chorobę można zwalczać, sięgając po odpowiedni lek na hemoroidy bez recepty. W tej kategorii naszej apteki internetowej przygotowaliśmy duży wybór preparatów, które zwiększają napięcie żył, wspomagają procesy regeneracyjne oraz działają ochronnie na naczynia krwionośne.

Maść na hemoroidy

Jednym z częściej wybieranych środków do walki z chorobą hemoroidalną jest maść doodbytnicza, którą można nabyć bez recepty. Tego rodzaju wyroby medyczne są przeznaczone do tradycyjnego stosowania w łagodzeniu objawów schorzenia wstępujących w pierwszej fazie. Regularna aplikacja pozwala wyeliminować uporczywy świąd oraz dolegliwości bólowe, jednocześnie zmniejszając podatność naczyń na pękanie oraz likwidując stany zapalne. Maść podobnie jak czopki na hemoroidy zazwyczaj bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. W jej składzie można znaleźć, chociażby suchy wyciąg z kory kasztanowca, ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego oraz wyciąg z ziela nostrzyka.

Tabletki na hemoroidy

W sytuacji, gdy czopki lub krem nie przyniosą oczekiwanych rezultatów w zwalczaniu guzków krwawniczych, z pomocą mogą przyjść tabletki na hemoroidy. W ofercie naszej apteki mamy szeroki wybór produktów w formie kapsułek do przyjmowania doustnego, które dzięki starannie dobranym substancjom czynnym zmniejszają zastój krwi w krążeniu żylnym, stymulują syntezę kolagenu oraz poprawiają szczelność naczyń limfatycznych. Sięgając po tego rodzaju preparat na hemoroidy, możesz też zminimalizować obrzęki, co doprowadzi do ustąpienia dolegliwości bólowych oraz wyeliminuje uczucie ciężkości kończyn.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.