Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 25,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na alergie dla dzieci

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 15 ocen

Aktywne filtry

W aptece internetowej Puls znajdują się leki na alergie u dzieci bez recepty, które ułatwiają kontrolowanie reakcji alergicznych. Są to preparaty przeciwhistaminowe w postaci syropów, roztworów doustnych i tabletek musujących, których głównym zadaniem jest łagodzenie objawów alergii u dzieci takich jak świąd, zaczerwienie skóry, kaszel oraz wodnista wydzielina z nosa.

Preparaty na alergię u dziecka

Choroby alergiczne u najmłodszych dają bardzo różne objawy. W ich łagodzeniu stosuje się preparaty bazujące na takich substancjach czynnych jak desloratadyna czy difenhydramina. Lek na alergię dla dziecka bez recepty może też zawierać wapń, który zmniejsza doznania związane z uczuleniem, dodatkowo przyczyniając się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Łagodzenie objaw alergii u dzieci

Napady kichania, łzawienie i pieczenie oczu oraz swędzenie skóry – to tylko niektóre symptomy, które można zredukować, sięgając po syrop dla dziecka na alergię. W aptece internetowej Puls znajduje się wiele preparatów odpowiednich do stosowania u maluchów już po pierwszym roku życia. Środki te są właściwe zarówno w przypadku sezonowych, jak i przewlekłych uczuleń.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.