Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 42,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Toniki wzmacniające

Średnia ocena: 4.6 (92%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

Z myślą o osobach pragnących wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, w tej kategorii apteki internetowej Puls znalazły się toniki wzmacniające pracę serca. Są to suplementy diety dostępne w postaci płynów do przyjmowania doustnego. Zawarte w ich składzie związki czynne wykazują dobroczynne działanie na mięsień sercowy, jednocześnie pomagając w osiągnięciu relaksu fizycznego i psychicznego.

Toniki wzmacniające pracę serca

By uzupełnić codzienną dietę w składniki wspierające właściwe działanie układu sercowo-naczyniowego można zastosować odpowiedni płyn wzmacniający. Poza wyciągiem z głogu czy witaminami z grupy B w jego składzie znajduje się żelazo, które jest niezbędne do prawidłowego transportu tlenu w organizmie.

Toniki i płyny wzmacniające

Zawierający kompozycję specjalnie dobranych związków tonik przyczyniający się do poprawy pracy serca to suplement przeznaczony zwłaszcza dla osób po pięćdziesiątym roku życia. Po taki suplement może sięgnąć każda osoba dorosła, która odczuwa przewlekłe zmęczenie, znużenie oraz osłabienie organizmu.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.