Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 94,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Cynk w tabletkach i kapsułkach

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 24 ocen

Aktywne filtry

Jeśli często łapiesz infekcje i masz kłopoty z koncentracją, pomocny może się okazać cynk w tabletkach i kapsułkach, który oferujemy w aptece internetowej Puls. Znajdujący się w ich składzie tych preparatów pierwiastek śladowy bierze udział w wielu ważnych procesach i odpowiada za różne funkcje. W uzupełnieniu jego niedoborów pomocne są suplementy diety z cynkiem, które są u nas dostępne bez recepty.

Suplementy diety z cynkiem

Według badań naukowych minerał ten wspiera prawidłową pracę układu immunologicznego, wspomaga utrzymanie zdrowych kości oraz uczestniczy w procesie podziału i wzrostu komórek. Jest również odpowiedzialny za wydzielanie i magazynowanie insuliny. Przyjmowanie suplementów z tym mikroelementem zaleca się osobom z zaburzoną pracą układów: nerwowego, pokarmowego oraz odpornościowego.

Preparaty zawierające cynk

Organizm człowieka nie wytwarza tego pierwiastka, dlatego tak ważne jest dostarczanie go z zewnątrz. Po tabletki i kapsułki dostępne w tej kategorii warto sięgnąć zawsze, kiedy konieczne jest wyrównanie poziomu tego składnika w organizmie, a stosowania dieta nie dostarcza go w odpowiednich ilościach.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.