Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 37,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Potas w tabletkach

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się preparaty bogate w potas. Są to tabletki oraz kapsułki przeznaczone do stosowania jako środki ułatwiające pokrycie dziennego zapotrzebowania organizmu na ten ważny mikroelement, który bierze udział w wielu fizjologicznych procesach. Niedobór potasu może powodować zaburzenia rytmu serca, a także uciążliwe bóle mięśni i kurcze.

Potas jako niezbędny element Twojej diety!

Wspomagające prawidłową pracę układu nerwowego suplementy wyrównujące poziom potasu w organizmie to produkty w postaci tabletek oraz kapsułek do przyjmowania doustnego. W składzie preparatów często występuje również magnez, który wpływa na utrzymanie metabolizmu energetycznego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia fizycznego.

Jak działają preparaty z potasem?

Środki, które udostępnia apteka internetowa Puls, pozwalają uniknąć niedoboru potasu i utrzymać optymalną równowagę wodno-elektrolitową. Ten kluczowy dla zdrowia pierwiastek pomaga w zachowaniu odpowiedniego ciśnienia tętniczego krwi oraz reguluje pH komórek. Zbyt niskie stężenie potasu może prowadzić do pojawienia się takich dolegliwości jak zaparcia, osłabienie oraz kołatanie serca.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.