Compare Products

  • You have no items to compare.

Dermokosmetyki do twarzy

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 20 ocen

Dostępne 1199 produkty

Pokazano 1-15 z 1199 pozycji

Aktywne filtry

Proponujemy profesjonalne dermokosmetyki do twarzy idealne do pielęgnacji różnych rodzajów cery. Dbanie o skórę zaczyna się od jej dobrego oczyszczenia, dlatego w naszej ofercie znajdziesz łagodne i skuteczne żele, dzięki którym mycie stanie się prawdziwą przyjemnością. Oferujemy także płyny micelarne z naturalnymi ekstraktami z roślin, delikatne emulsje i pianki, a także kompozycje na bazie olejów. Pielęgnacja dermokosmetykami to rozwiązanie idealne dla osób z alergiami i problemami skórnymi, takimi jak nadwrażliwość na zwykłe kosmetyki. Oprócz żeli do mycia renomowanych marek przygotowaliśmy także nawilżające i odżywiające kremy, dzięki którym Twoja twarz odzyska zdrowy, młody i promienny wygląd. Naturalne ekstrakty i nowoczesne technologie sprawiają, że to produkty skuteczne, łagodne i bezpieczne. Różne rodzaje cery wymagają różnych zabiegów pielęgnacyjnych i preparatów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyliśmy asortyment wypełniony niezbędnymi dla pięknego wyglądu preparatami.

Pielęgnacja i mycie twarzy

Jeśli interesują Cię dermokosmetyki marek, które tworzą swoje receptury w laboratoriach dermatologicznych – jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy produkty do pielęgnacji i mycia twarzy takich producentów jak Iwostin, Pharmaceris, Dermedic, Emolium, Cetaphil i wielu innych. Dobierając preparaty do asortymentu, uwzględniliśmy różne rodzaje cery, np. atopową, z pękającymi naczynkami oraz bardzo wrażliwą. Wszystkie żele i nawilżające kremy  spełniają surowe kryteria, jakie obowiązują w przypadku preparatów farmaceutycznych.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Zadbaj o swoją cerę zgodnie z jej potrzebami. Zobacz różne rodzaje żeli i wybierz, a samo mycie skóry stanie się jej pielęgnacją. Znajdziesz tu produkty wypełnione naturalnymi wyciągami o działaniu nawilżającym przeciwutleniającym i przeciwzapalnym. O swoją twarz zadbasz z kremami i maseczkami polskich i zagranicznych producentów. Postaw na naturalne ekstrakty i farmaceutyczne formuły, których działanie udowodniono w wielu starannie opracowanych badaniach klinicznych.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.