Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 82,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Witamina C dla dzieci i dorosłych

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 20 ocen

Dostępne 106 produkty

Pokazano 1-15 z 106 pozycji

Aktywne filtry

Jeśli chcesz wspomóc pracę układu immunologicznego, z pomocą przyjdzie Ci witamina C dla dzieci i dorosłych, którą znajdziesz w aptece internetowej Puls. W tej kategorii mamy preparaty w postaci kropel, kapsułek oraz tabletek musujących, które są dostępne bez recepty. Każdy z nich może być stosowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na kwas askorbinowy.

Tabletki, kapsułki i krople z witaminą C

W przypadku obniżonej odporności warto mieć pod ręką suplement z kwasem askorbinowym. W naszej aptece internetowej znajduje się, dostępna bez recepty witamina C w kapsułkach, kroplach oraz tabletkach musujących - preparaty zawierają wysoką dawkę kwasu askorbinowego. Związek ten dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu w organizmie, zapewniając prawidłowe działanie ścięgien, mięśni, kości oraz stawów.

Witamina C w tabletkach musujących do picia

Preparaty z witaminą C są dedykowane dzieciom i dorosłym, którzy chcą wspomóc organizm w walce z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Znajdująca się w ich składzie substancja czynna bierze udział w wielu reakcjach enzymatycznych, a także zwiększa wchłanianie żelaza, które jest niezbędne dla prawidłowego działania układu krwiotwórczego.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.