Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 66,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Rany, skaleczenia, otarcia, oparzenia

Średnia ocena: 4.3 (86%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

W asortymencie internetowej apteki Puls dostępne są specjalistyczne preparaty stosowane w przypadku ran, skaleczeń, otarć oraz oparzeń. Środki te wykazują działanie regenerujące, antybakteryjne oraz nawilżające. Kategoria produktowa obejmuje maść, żel, krem oraz spray w wielu wariantach bazujących na różnorodnych substancjach czynnych, przede wszystkim pochodzenia naturalnego.

Problemy skórne i podrażnienia należą do przypadłości stanowiących problem trudny do wyeliminowania. Specjalne wyroby z naszej oferty mają za zadanie zmniejszanie bólu, minimalizowanie ryzyka zakażenia i dodatkowo przyśpieszają zasklepianie się ran. Środki te stosuje się w celu uniknięcia komplikacji związanych z nieprawidłowym gojeniem się skóry lub samego naskórka.

Krem na rany i skaleczenia

Środki takie jak kremy na rany i skaleczenia zostały opracowane w celu zapewnienia ochrony naskórka, przyśpieszenia jego regeneracji oraz dostarczenia niezbędnych substancji odżywczych. Takie substancje czynne jak tlenek cynku, krzemian magnezowy czy jod, na których opierają się ich formuły, wykazują również silne właściwości bakteriobójcze. Każdy preparat z tej części katalogu produktowego apteki Puls zapobiega także nadmiernemu wysuszeniu skóry poprzez intensywne nawilżenie, co pozwala złagodzić dyskomfort związany z poczuciem napięcia oraz szorstkości, a przy tym zmniejszyć stan zapalny.

Maść na otarcia

Wiele z codziennych czynności może stanowić przyczynę powstawania różnorodnych otarć i podrażnień, które nierzadko ciężko się goją. Maść z propolisem, nagietkowa bądź majerankowa to produkty często przepisywane na te dolegliwości. Wyciągi z roślin są polecane m.in. na skaleczenia, przyśpieszając gojenie, łagodząc ewentualne stany zapalne i odżywiając skórę.

Żel na oparzenia

Specyficznym rodzajem podrażnień skórnych są oparzenia wywołane promieniowaniem słonecznym UV lub bezpośrednim kontaktem z gorącym czynnikiem, np. rozgrzanym naczyniem. Niezagojone poparzenie jest nie tylko wyjątkowo bolesne, lecz także może prowadzić do groźnego zakażenia. W takich sytuacjach można stosować żele łagodzące. Specjalna konsystencja preparatu nie podrażnia skóry, a zawarte w maści substancje aktywne dezynfekują, a przy tym zmniejszają dolegliwości związane z takimi objawami, jak pęcherze, ból czy zaczerwienienie.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.