Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 276,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Colostrum w lekach i preparatach

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 23 ocen

Aktywne filtry

Przez pierwsze godziny życia cielaka gruczoły mleczne jego matki wydzielają tak zwaną siarę, czyli colostrum, które zawiera dużą ilość substancji odżywczych. W aptece internetowej można znaleźć tabletki ze składem opartym na tej substancji.

Stosowany samodzielnie lub z innymi lekami ten naturalny suplement diety stanowi wsparcie dla systemu immunologicznego człowieka. Osoby uczulone na białka mleka krowiego mogą wybrać preparat pozbawiony kazeiny i białek serwatkowych.

Wzmocnienie i regeneracja organizmu dzięki colostrum

Związki zawarte w pierwszym krowim mleku mają za zadanie wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W tabletkach z colostrum, które ma w swoim asortymencie apteka internetowa znajdują się aktywne przeciwciała stymulujące układ odpornościowy, co bywa szczególnie ważne przy częstych infekcjach. Preparaty te pobudzają ciało do regeneracji, a dzięki obecności białka wpływają także na właściwą kondycję mięśni i kości.

Pomimo prozdrowotnych właściwości colostrum należy pamiętać, że zażywając suplementy lub leki, trzeba to robić zawsze zgodnie ze wskazaniami, tak by nie przekraczać zalecanej dawki.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.