Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 92,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki rozkurczowe bez recepty

W leczeniu skurczów narządów jamy brzusznej i przewodu pokarmowego stosuje się leki rozkurczowe bez recepty w postaci tabletek i kropel, które są dostępne w tej kategorii apteki internetowej Puls. Są to preparaty o działaniu rozkurczowym i przeciwbólowym, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mięśni gładkich organów wewnętrznych.

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

Preparaty o działaniu rozkurczowym

W składzie preparatów stosowanych w bólach brzucha o podłożu spastycznym znajdują się takie związki czynne jak drotaweryna, metamizol oraz hioscyna. Substancje zawarte w lekach bez recepty skutecznie łagodzą ból wynikający ze stanów skurczowych przewodu pokarmowego, dróg żółciowych oraz układu moczowo-płciowego.

Tabletki i krople żołądkowe rozkurczowe

W zwalczaniu dolegliwości bólowych w stanach skurczowych przewodu pokarmowego i narządów rodnych pomocne są krople oraz tabletki rozkurczowe. Wskazania do ich stosowania to między innymi kolka jelitowa, zespół jelita drażliwego, bóle menstruacyjne oraz hiperrefleksja wypieracza. Dostępne środki można stosować podczas skurczy pochodzenia mięśniowego oraz nerwowego.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.