Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Krople żołądkowe forte 35

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 9 ocen
3,51 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Krople żołądkowe to produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w niestrawności.

POJEMNOŚĆ:

35 g

DZIAŁANIE:

Krople żołądkowe pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, poprawiają trawienie, wzmagają łaknienie oraz działają wiatropędnie.

WSKAZANIA:

Krople żołądkowe przeznaczone są do stosowania przy niestrawności objawiającej się wzdęciami, uczuciem pełności w jamie brzusznej oraz w tymczasowym braku apetytu.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2,5 ml płynu rozcieńczyć w 1/4 szklanki wody, pić 3 razy na dobę.

W niestrawności zazwyczaj stosuje się po posiłkach, w braku apetytu pół godziny przed posiłkiem.

Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie podczas stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem.

SKŁAD:

Substancje czynne: nalewka z korzenia kozłka (Valerianae tinctura), nalewka z mięty pieprzowej (Menthae piperitae tinctura), nalewka z ziela dziurawca (Hyperici tinctura) i nalewka gorzka (Amara tinctura).

100 g produktu zawiera: 25 g nalewki z korzenia kozłka (Valerianae tinctura) (1:5), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70o, 25 g nalewki z mięty pieprzowej (Menthae piperitae tinctura) (1:20), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 90o, 25 g nalewki z ziela dziurawca (Hyperici tinctura) (1:4,47), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70o i 25 g nalewki gorzkiej (Amara tinctura) (1:5), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70o.

Produkt zawiera 65-75% V/V etanolu.

OSTRZEŻENIA:

Pacjenci z refluksem żołądkowo-przełykowym (zgaga) powinni unikać stosowania przetworów z liści mięty pieprzowej ze względu na możliwość nasilenia się zgagi.

Pacjenci z kamicą żółciową i innymi schorzeniami dróg żółciowych powinni zachować szczególną ostrożność stosowania przetworów z liści mięty pieprzowej.

Lek zawiera do 75% (V/V) etanolu, tzn. do 1480 mg etanolu na dawkę jednorazową (2,5 ml), co jest równoważne 37,5 ml piwa lub 15,6 ml wina na dawkę.

Lek szkodliwy dla osób z chorobą alkoholową, chorobą wątroby i padaczką.

Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25oC.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

3898
20 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek ziołowy
Postać
Krople
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.