Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 87,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na zespół jelita drażliwego bez recepty

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 22 ocen

Aktywne filtry

W ofercie apteki internetowej Puls znajdują się leki na zespół jelita drażliwego bez recepty, które są przeznaczone dla osób zmagających się z tą uciążliwą dolegliwością układu pokarmowego. Są to produkty w postaci kapsułek i saszetek, które pozwalają zadbać o zdrowie i kondycję jelit. W asortymencie mamy też duży wybór preparatów ziołowych na bazie rumianku, kopru włoskiego oraz melisy.

Preparaty ziołowe i inne leki na zespół jelita drażliwego

W zwalczaniu nawracających bólów brzucha i zaburzeń rytmu wypróżniania bardzo często stosuje się preparaty ziołowe na zespół jelita drażliwego. Znajdujące się w ich składzie związki stopniowo zmniejszają uciążliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego, regulując mikroflorę oraz wspomagając prawidłową pracę jelit.

Pomoc z zespołem jelita drażliwego

Objawiający się wzdęciami, zaparciami i dyskomfortem w okolicy brzucha zespół jelita drażliwego to przewlekła choroba, która dotyka coraz młodsze osoby. Przy tym schorzeniu najczęściej stosuje się leczenie objawowe. Polega ono na przyjmowaniu leków bez recepty o działaniu rozkurczowym, przeciwbiegunkowym oraz przeciw zaparciom.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.