Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 129,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na ból pleców i kręgosłupa bez recepty

Średnia ocena: 4.3 (86%) Na podstawie: 22 ocen

Aktywne filtry

Wywoływany przez różne przyczyny ból pleców i kręgosłupa można zminimalizować, stosując leki bez recepty znajdujące się w aptece internetowej Puls. W tej kategorii w jednym miejscu zgromadziliśmy tabletki, żele, maści oraz plastry rozgrzewające, które są przeznaczone do zwalczania dolegliwości bólowych krzyża, karku, mięśni oraz stawów.

Maści i żele na ból pleców

W przypadku uciążliwego bólu kręgosłupa najczęściej stosowanym preparatem jest maść lub żel. Tego typu środki zawierają w swoim składzie substancje należące do niesteroidowych leków przeciwbólowych takie jak diklofenak czy ibuprofen. Ich działanie polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn w tkankach, co prowadzi do złagodzenia dokuczliwych objawów.  

Plastry rozgrzewające na ból

Na bolące plecy stosuje się także wyroby w postaci plastrów rozgrzewających. Są to produkty z kapsaicyną, salicylanem glikolu oraz naturalnymi wyciągami roślinnymi  z kasztanowca, żywokostu, arniki, rozmarynu. Zawarte w nich związki czynne przynoszą natychmiastową ulgę w dolegliwościach związanych z zapaleniem ścięgien, nerwu kulszowego oraz z obrzękiem stawów.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.