Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 55,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Lek na grzybicę stóp

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Jednym z powszechniejszych schorzeń dermatologicznych jest grzybica stóp. Choroba ta jest wywoływana głównie przez dermatofity – grzyby, które bardzo szybko rozmnażają się na skórze, włosach oraz na płytce paznokciowej. Infekcje grzybicze dotyczą nie tylko osób starszych. Coraz częściej są także rozpoznawane u całkiem młodych osób. W leczeniu tej przypadłości bardzo dobrze sprawdzają się preparaty w formie kremów, sprayów oraz pudrów. Znajdujące się w ich składzie związki czynne nie tylko likwidują uciążliwe objawy i wspomagają proces odbudowy płytki, ale także skutecznie przeciwdziałają namnażaniu się chorobotwórczych mikroorganizmów.

Grzybica stóp lek

Atakująca podeszwy oraz przestrzenie między palcami grzybica stóp jest schorzeniem, z którym tak naprawdę może zetknąć się każdy. Chorobą można zarazić się poprzez bezpośredni kontakt z osobą zainfekowaną lub poprzez styczność z zarodnikami grzybów. By złagodzić dokuczliwe symptomy i wspomóc regenerację płytki paznokciowej, możesz sięgnąć po lek na grzybicę stóp, który znajdziesz w ofercie naszej apteki internetowej. Może to być np. maść zawierająca w swoim składzie bifonazol, organiczny związek chemiczny o szerokim zakresie działania przeciwgrzybicznego lub spray z naturalnym składnikiem Dermosoft o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych. Dobrym rozwiązaniem może być również puder leczniczy na grzybicę stóp, hamujący aktywność bakterii oraz likwidujący zapach potu.

Krem na grzybicę

Poza sprayami i pudrami w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć duży wybór kremów przeznaczonych do walki z infekcjami wywołanymi przez dermatofity. Są to produkty o lekkich konsystencjach, które są bardzo łatwe w aplikacji i szybko się wchłaniają. Krem na grzybicę może zawierać klotrymazol, miejscową substancję o działaniu przeciwgrzybicznym lub terbinafinę, pochodną alliloaminy prowadzącą do uszkodzenia oraz śmierci komórek grzyba. Wyroby dostępne w tej kategorii można stosować do miejscowego leczenia grzybicy stóp, rąk, tułowia, a także podudzi oraz nóg.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.