Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 43,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Syropy i leki na kaszel dla dzieci

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

Ta kategoria apteki internetowej Puls obejmuje syropy na kaszel suchy i mokry dla dzieci. Są to preparaty przeznaczone do stosowania jako środki wspomagające w trakcie infekcji gardła i migdałków podniebiennych. Znajdujące się w ich składzie substancje czynne powlekają błonę śluzową jamy ustnej, zmniejszając stan zapalny i łagodząc podrażnienie.

Syrop dla dziecka na kaszel suchy i mokry

W chorobach przebiegających z odkrztuszaniem wydzieliny poza lekami przeciwgorączkowymi często stosuje się syrop na kaszel mokry i suchy dla dziecka. Jego zadaniem jest przede wszystkim złagodzenie dokuczliwych dolegliwości towarzyszących stanom zapalnym gardła oraz zmniejszenie częstotliwości odruchu kaszlowego.

Kaszel u dziecka – jak sobie z nim poradzić?

W aptece internetowej Puls znajduje się duży wybór syropów przeznaczonych do walki z kaszlem u niemowląt. W przypadku starszych dzieci można też zastosować pastylki do ssania zawierające wyciągi roślinne, witaminę C oraz cynk. Składniki te wspomagają funkcjonowanie dróg oddechowych, a także wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu, przyspieszając powrót do zdrowia.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.