Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 70,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty odkażające

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

W ofercie naszej apteki przygotowaliśmy preparaty odkażające do stosowania na rany oraz płyny antybakteryjne umożliwiające mycie rąk bez użycia wody i mydła. Są to produkty w formie żeli, kompresów, a także aerozoli na skórę, które wykazują działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Dzięki starannie opracowanym formułom pozwalają skutecznie zredukować patogenne mikroorganizmy wywołujące różne choroby. Poza preparatami antybakteryjnymi do dezynfekcji dłoni w asortymencie mamy duży wybór środków odkażających przeznaczonych do oczyszczania skóry. Tego rodzaju wyroby mogą być stosowane:

  • przed wykonaniem iniekcji skórnej,
  • przed pobraniem krwi,
  • przed przeprowadzeniem sczepienia ochronnego,
  • przed zabiegiem medycznym.

Żele antybakteryjne do rąk

By uchronić się przed chorobami, należy przede wszystkim przestrzegać zasad higieny rąk. Dlatego w ofercie naszej apteki mamy duży wybór żeli antybakteryjnych pozwalających na dokładne czyszczenie dłoni bez konieczności sięgania po wodę i mydło. Są to produkty bakteriobójcze i wirusobójcze, które zapewniają szybką higienę w każdym miejscu. Żel antybakteryjny do rąk pomaga usunąć chorobotwórcze drobnoustroje z powierzchni skóry, oprócz tego dogłębnie je pielęgnując i naprawiając uszkodzoną barierę skórną. Tego rodzaju preparat można stosować tak często, jak tylko zachodzi potrzeba. Wystarczy nanieść niewielką jego ilość na dłonie i delikatnie rozetrzeć w celu równomiernego rozprowadzenia.

Płyn odkażający do rąk

Łatwe w użyciu preparaty antybakteryjne do rąk nie stanowią jedynych produktów dostępnych w tej kategorii naszej apteki. W ofercie mamy także środki odkażające przeznaczone do przemywania ran, które wykazują wysoką aktywność przeciwko grzybom, a także bakteriom tlenowym i beztlenowym. Prawidłowo użyty płyn odkażający zmniejsza ryzyko infekcji oraz dezynfekuje uszkodzony naskórek i chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Tego rodzaju leki i wyroby medyczne mogą być stosowane nie tylko w przypadku drobnych skaleczeń. Sprawdzą się również przy sączących się ranach i owrzodzeniach.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.