Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Unguentum Neomycini, maść, 5 g

11,81 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Unguentum Neomycini to produkt leczniczy do stosowania w ropnych chorobach skóry, oparzeniach i odmrożeniach z zakażeniem.

POJEMNOŚĆ: 5 g

DZIAŁANIE:
Unguentum Neomycini wykazuje działanie przeciwbakteryjne (bakteriobójcze) przeciw bakteriom Gram-ujemnym (Escherichia coli, Proteus, Pseudomonas, Salmonella, Shigella), prątkom kwasoopornym. Nie działa na grzyby, drożdże, wirusy.

WSKAZANIA:
Ropne choroby skóry (zwłaszcza wywołane przez gronkowce - czyraczność, liszajec gronkowcowy), ropne powikłania chorób alergicznych skóry, zakażone niewielkie oparzenia i odmrożenia.

DAWKOWANIE:
Zmienione chorobowo miejsce pokryć cienką warstwą maści 2-4 razy na dobę. Nie stosować dłużej niż 7 dni. Po zastosowaniu leku, umyć ręce.

SKŁAD:
1 g maści zawiera 5 mg siarczanu neomycyny. Substancje pomocnicze: wazelina biała, parafina ciekła.

OSTRZEŻENIA:
Nie stosować leku przez dłuższy czas (ryzyko oporności bakterii i nadkażenia grzybiczego). Lek stosowany na otwarte rany przez dłuższy czas może spowodować ototoksyczność i nefrotoksyczność.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

8972
2 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.