Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 55,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty na ból ucha bez recepty

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 17 ocen

Aktywne filtry

W łagodzeniu stanów zapalnych przewodu słuchowego stosuje się preparaty na ból ucha bez recepty, które znajdują się w tej kategorii apteki internetowej Puls. Są to krople oraz leki w aerozolach, które zawierają w składzie substancje o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz zmiękczającym, ułatwiając usuwanie nadmiaru woskowiny.

Leki na ból ucha w aerozolu

Infekcje i zakażenia to dość częste choroby uszu, które dopadają zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką lek w aerozolu, który pomoże zmniejszyć dolegliwości bólowe, świąd oraz zaczerwienienie. Tego rodzaju produkty są przeznaczone do stosowania między innymi przy schorzeniach zewnętrznego i środkowego przewodu słuchowego.

Krople do uszu

Wśród preparatów na ból ucha w naszej aptece znajduje się też duży wybór kropel o działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybicznym. Są to wyroby medyczne przeznaczone zarówno do łagodzenia, jak i zapobiegania problemom z przewodem słuchowym. Znajdujące się w ich składzie związki czynne zwalczają przyczynę zakażeń, nie wywołując działania ogólnoustrojowego.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.