Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Otovent zestaw do wyrównywania ciśnienia w przewodzie słuchowym

44,09 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 3 ocen

Niechirurgiczna metoda leczenia wysiękowego zapalenia ucha

POJEMNOŚĆ:  1 zestaw

DZIAŁANIE:

Metoda Otovent: potwierdzona klinicznie opcja leczenia z wyboru ujemnego ciśnienia w uchu środkowym, która pomaga uniknąć chirurgicznego zabiegu zakładania rurek wentylacyjnych w błonie bębenkowej ucha pacjenta. Metoda nieinwazyjna, w 100% wolny od substancji chemicznych i leków, rekomendowana przez lekarzy laryngologów w ciągu ostatnich 20 lat. Wyrównuje ciśnienie w uchu i łagodzi objawy ze strony ucha środkowego. Leczenie jest bezbolesne, bez efektów ubocznych, niewiele czasu.

WSKAZANIA:

Wyrób medyczny Otovent  jest przeznaczony do leczenie ujemnego ciśnienia w uchu środkowym u dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

DAWKOWANIE:

Podłączyć balon do końcówki nosowej. Prawą ręką mocno docisnąć okrągłą część końcówki nosowej do prawego otworu nosowego. Palcami lewej ręki zatkać lewy przewód nosowy. Przycisnąć skrzydełko nosa z lewej strony w taki sposób by szczelnie zatkać lewy przewód nosowy. Głęboko wciągnąć powietrze i zamknąć usta. Nadmuchać balon prawym otworem nosowym, aż osiągnie rozmiar grejpfruta. Powtórzyć procedurę dla lewego otworu nosowego. Leczenie jest skuteczne, gdy dziecko odczuwa wzrost ciśnienia i / lub „kliknięcie” w uchu. Wyrób medyczny Otovent należy stosować 2-3 razy dziennie, aż do całkowitego usunięcia płynu wysiękowego z ucha środkowego.

OSTRZEŻENIA:

Każdy balon można napełniać maksymalnie 20 razy. (wtedy ciśnienie do przedmuchiwania trąbek słuchowych jest skuteczne). Dzieci mogą używać zestawu Otovent w domu pod nadzorem rodziców. Chronić od światła i wilgoci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

19070
1 Przedmiot

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.