Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 61,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty na nadciśnienie

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Jedną z częstszych przyczyn chorób serca jest podwyższone ciśnienie tętnicze. Częstość występowania nadciśnienia wzrasta wraz z wiekiem, jednak niekiedy zdarza się, że z tą niebezpieczną przypadłością zmagają się osoby przed trzydziestym rokiem życia. Zbyt wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do rozwoju wielu groźnych schorzeń, takich jak choroba wieńcowa, zaburzenia pracy mięśnia sercowego czy udary. W warunkach fizjologicznych ciśnienie podlega dość częstym zmianom, spowodowanym przez rytm dobowy, aktywność fizyczną itp. W celu rozpoznania nadciśnienia tętniczego należy oprzeć się na wielokrotnych pomiarach ciśnienia, które mogą być wykonywane zarówno w warunkach domowych, jak i gabinetowych. Ważne, aby były one dokonywane w pozycji siedzącej z podpartym ramieniem. Na nadciśnienie tętnicze pierwszego stopnia wskazują wartości powyżej 140/90 mmHg. W takiej sytuacji zazwyczaj konieczne okazuje się stosowanie odpowiednich leków na nadciśnienie na receptę.

Leki na nadciśnienie tętnicze

W ofercie naszej apteki internetowej przygotowaliśmy duży wybór nowoczesnych leków na nadciśnienie, które pozwalają zadbać o zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Są to preparaty w formie tabletek oraz kapsułek do przyjmowania doustnego, które nie tylko redukują podwyższone ciśnienie krwi, ale także niwelują takie objawy jak nerwowość, zawroty głowy czy znużenie i zmęczenie fizyczne. Prezentowane w tej kategorii leki na nadciśnienie bez recepty bazują głównie na naturalnych wyciągach z roślin, witaminach i minerałach, których zadaniem jest wspomaganie prawidłowej pracy układu krążeniowego oraz ogólne wzmocnienie całego organizmu. W ich składzie można znaleźć między innymi witaminy z grupy B, kwas foliowy i L-argininę. Związki te, dzięki temu, że wzajemnie się wspierają i oddziałują na siebie, pozytywnie wpływają na pracę mięśnia sercowego, wspomagając procesy metabolizmu energetycznego oraz poprawiając krążenie obwodowe.

Tabletki na nadciśnienie

Osoby, które nie muszą sięgać po leki na nadciśnienie tętnicze na receptę, mogą zainteresować się preparatami stworzonymi do stosowania profilaktycznego u wszystkich, którzy są zagrożeni tym niebezpiecznym schorzeniem. Jeśli w Twojej rodzinie zdarzały się zawały serca, udary niedokrwienne mózgu czy choroba wieńcowa, wówczas przyjmowanie tego typu preparatów jest jak najbardziej wskazane. W naszym asortymencie posiadamy nie tylko tabletki na nadciśnienie, ale także płyny doustne, które zostały skomponowane na bazie naturalnych wyciągów roślinnych. W ich składzie znajduje się, chociażby ekstrakt z pestek winogron, wyciąg z owoców głogu czy ekstrakt z miłorzębu japońskiego. Zawarte w nich związki czynne przyczyniają się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi, wspierając układ sercowo-naczyniowy oraz pomagając zadbać o zdrowie naczyń krwionośnych. Nowoczesne leki na nadciśnienie polecane w profilaktyce chorób układu krążenia grożących zakrzepami i zatorami często zawierają też kwas acetylosalicylowy, który hamuje agregację płytek krwi.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.