Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty do higieny

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 17 ocen

Dostępne 559 produkty

Pokazano 1-15 z 559 pozycji

Aktywne filtry

Odpowiednia pielęgnacja ciała pozwala zachować estetyczny wygląd. Jest także niezbędna, by organizm był zdrowy i sprawny. Co więcej, w niektórych stanach wymagana jest szczególnie wysoka higiena. Przy  takich dolegliwościach, jak np. nietrzymanie moczu, niezwykle istotne jest regularne mycie się oraz przyjmowanie właściwych preparatów. 

O prawidłową pielęgnację powinny zadbać także osoby, na których ciele pojawiły się rany. Często zmieniane opatrunki przyspieszają proces gojenia się i zabezpieczają obrażenie przed drobnoustrojami. Nasza apteka internetowa zapewnia leki, tabletki i artykuły niezbędne do utrzymania czystego ciała. 

Preparaty i artykuły do higieny

W asortymencie przygotowaliśmy akcesoria dedykowane zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dzięki nim higiena intymna uszu oraz jamy ustnej staje się prostsza. W ofercie znajdują się m.in. żele do mycia, spraye, kremy, plastry i wyroby do opatrywania ran. Preparaty umieszczone w aptece internetowej przynoszą ulgę w różnych dolegliwościach. Korzystając z tabletek i leków, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.