Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na infekcje dróg moczowych bez recepty 

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

W aptece internetowej Puls dostępne są między innymi leki i suplementy diety na zapalenie pęcherza. Schorzenia układu moczowego, ze względu na specyfikę budowy anatomicznej znacznie częściej dotyczą kobiet niż mężczyzn - ponieważ cewka moczowa sąsiaduje z odbytem oraz ujściem pochwy bakterie łatwiej przedostają się do pęcherza. Infekcja rozwija się zwykle u niemowlaków, dzieci, kobiet w ciąży i osób starszych. Do grupy narażonych osób należą pacjenci obciążeni genetycznie, po przebytych zabiegach operacyjnych i chorzy na cukrzycę. Konkretny lek na zapalenie pęcherza dobiera się w zależności od przyczyny dolegliwości.

Podstawowe objawy to częstomocz, pieczenie bądź trudności podczas oddawania moczu, swędzenie czy uczucie nadmiernego parcia na pęcherz. W niektórych przypadkach choroba przebiega bezobjawowo, co może w najgorszym razie prowadzić do konieczności jednorazowego, bądź cyklicznego cewnikowania. Przy zapaleniu pęcherza bardzo ważna jest profilaktyka, a przede wszystkim prawidłowa higiena okolic intymnych. Istotne jest także spożywanie dużej ilości płynów, jak również unikanie sytuacji, w których może dojść do wychłodzenia dolnej części ciała.

Lek na infekcję dróg moczowych i zapalenie pęcherza 

Przy zakażeniu lub bezpośrednio po wyleczeniu zapalenia należy odbudować i wzmocnić naturalną barierę ochronną układu moczowego. W tym celu często stosuje się leki dostępne bez recepty, jakie można znaleźć na tej podstronie. Są to przede wszystkim tabletki na zapalenie pęcherza, takie jak Urofuraginum czy Canephron. Oprócz tego stosuje się także różnorodne preparaty, suplementy i probiotyki bazujące na ekstraktach pochodzenia roślinnego, w tym wyciągu z żurawiny czy soku z pietruszki.

Infekcja intymna dróg moczowych - preparaty

Proponowane produkty, w tym Urofuraginum w tabletkach, dostępne są bez recepty, w formie maksymalnie ułatwiającej prawidłowe dawkowanie i aplikację. Wykazują kompleksowe działanie fizjologiczne i stosowane są przez osoby w każdym wieku. Zachęcamy do zapoznania się z ich składem oraz informacjami związanymi ze wskazaniami do stosowania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej apteki.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.