Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 85,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Witaminy z grupy B – B1, B2, B6, B12, a także witamina B Complex

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 23 ocen

Aktywne filtry

W aptece internetowej Puls proponujemy suplementy z witaminami z grupy B w kapsułkach i w tabletkach, które są dostępne bez recepty. Są to preparaty, których przyjmowanie jest wskazane w szczególności w stanach zapalnych błon śluzowych, przy obniżonej zdolności intelektualnej, a także w przypadku zaburzeń funkcjonowania układu nerwowego.

Witaminy z grupy B w kapsułkach i tabletkach

Tiamina, ryboflawina, niacyna i kwas pantotenowy – to tylko niektóre ze składników biorących udział w wielu procesach zachodzących w organizmie. Witamina B1, B2, B6 oraz B12 nie tylko jest niezbędna przy przemianach tłuszczów i węglowodanów. Substancje te pozytywnie wpływają na rozwój kości, wspomagają prawidłową pracę układu odpornościowego, a także działają ochronnie na mózg.

Witaminy B1, B2, B6, B12, B Complex bez recepty

Jeśli szukasz suplementu, który kompleksowo wspomoże funkcjonowanie organizmu, sprawdź właściwości, jakimi cechuje się preparat B Complex. Witamina B w kapsułkach pomoże w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu składników odżywczych, wesprze produkcję czerwonych krwinek oraz przyczyni się do zachowania zdrowej skóry.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.