Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 117,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Seks i antykoncepcja — bez recepty

Średnia ocena: 4.3 (86%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

Współżycie powinno być nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne. W tym celu warto zaopatrzyć się w niezbędne środki antykoncepcyjne. Niektóre z nich wymagają konsultacji lekarskiej, co zniechęca wiele osób. Rozwiązaniem są produkty dostępne bez recepty. Nasza apteka internetowa oferuje nie tylko tabletki i leki, ale także preparaty chroniące przed niechcianą ciążą oraz zwiększające doznania. 

Pamiętaj o środkach antykoncepcyjnych bez recepty

Aby zadbać o bezpieczeństwo podczas stosunku, możesz skorzystać z prezerwatyw. W asortymencie umieściliśmy zarówno wersje lateksowe, jak i te z poliizoprenu. Poszczególne artykuły różnią się od siebie wielkością oraz kształtem. Dzięki takiej różnorodności zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą czerpać zwiększoną przyjemność ze zbliżenia. 

Prezerwatywy poprawiające doznania

W ofercie naszej apteki internetowej znajdują się prezerwatywy z wypustkami, które wzmacniają doznania. W asortymencie pojawiły się także żele rozgrzewające i chłodzące. Zaletą preparatów jest ich dostępność — możesz zakupić je bez recepty. Warto pamiętać, że podczas stosowania tabletek, leków oraz innych artykułów należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.