Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty dermatologiczne bez recepty

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 20 ocen

Dostępne 638 produkty

Pokazano 1-15 z 638 pozycji

Aktywne filtry

Choroby skóry, włosów czy paznokci mogą pojawić się u każdego, bez względu na wiek. Tego typu schorzenia najczęściej są wywoływane przez bakterie oraz grzyby, mogąc dotyczyć zarówno skóry właściwej, jak i powierzchni naskórka. Niekiedy zdarza się, że procesy chorobowe obejmują także gruczoły potowe oraz mieszki włosowe. W leczeniu tego rodzaju przypadłości bardzo dobrze sprawdzają się preparaty dermatologiczne bez recepty, które posiadamy w ofercie naszej apteki internetowej. Są to środki w postaci kremów, maści, szamponów oraz żeli, które są przeznaczone do stosowania zarówno u osób dorosłych, jak i u całkiem małych dzieci. Dzięki starannie dobranym substancjom aktywnym skutecznie przeciwdziałają namnażaniu się chorobotwórczych drobnoustrojów, likwidując uporczywy świąd, zaczerwienienie naskórka oraz nieestetyczne zmiany na skórze. Oferowane przez nas produkty mogą być stosowane między innymi w łagodzeniu objawów łupieżu, grzybicy, atopowego zapalenia skóryłuszczycy oraz łojotoku.

Kremy i maści dermatologiczne

Wśród szerokiej gamy preparatów dermatologicznych bez recepty w asortymencie naszej apteki można znaleźć kremy i maści o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym, przeciwświądowym oraz regeneracyjnym. Są to produkty odznaczające się lekkimi konsystencjami i starannie dobranymi składnikami aktywnymi, które w żaden sposób nie podrażniają skóry. Dzięki temu są łatwe w aplikacji, natychmiast łagodząc uciążliwe objawy, takie jak swędzenie, zaczerwienienie czy łuszczenie naskórka. W składzie dostępnych w tej kategorii kremów i maści dermatologicznych można znaleźć między innymi olej konopny o właściwościach łagodzących podrażnienia, witaminę F pomagającą w naturalny sposób odbudować płaszcz lipidowy skóry, a także wosk z oliwek o działaniu nawilżającym i ochronnym. Formuły niektórych produktów zostały wzbogacone o srebro koloidalne znane z właściwości antybakteryjnych oraz o specjalne lipidy, które stymulują procesy regeneracyjne, sprzyjając zdrowieniu skóry.

Środki dermatologiczne

Dostępne w tej kategorii środki dermatologiczne bez recepty to nie tylko wyżej wspomniane maści oraz kremy. W zakres naszej oferty wchodzi także bogata gama szamponów, żeli oraz płynów przeznaczonych do walki z wieloma różnorodnymi chorobami skóry, włosów i paznokci. Są to wyroby bazujące na wyselekcjonowanych substancjach czynnych, które poza działaniem przeciwbakteryjnym skutecznie pielęgnują i nawilżają naskórek, wzmacniając jego naturalną barierę ochronną i przeciwdziałając nadmiernemu wysuszeniu. Większość tego typu środków można bezpiecznie stosować w zwalczaniu łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy, łuszczycy oraz wielu innych schorzeń skóry występujących zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci oraz młodzieży. Oferowane płyny, szampony oraz żele dermatologiczne zapewniają intensywne nawilżenie naskórka, zapobiegając pojawianiu się szorstkości oraz działając łagodząco w przypadku świądu i podrażnień. W zakres naszej oferty wchodzą również środki, które mogą być stosowane u niemowląt i noworodków od pierwszych chwil życia.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.