Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 72,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Lek na grzybicę paznokci

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Wywoływana przez różne rodzaje drobnoustrojów grzybica paznokci jest chorobą, która dotyka zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. To uciążliwe schorzenie dermatologiczne daje o sobie znać zakażeniem płytki paznokciowej, na której można zauważyć żółte lub brązowe przebarwienia. Leczenie tej dolegliwości jest możliwe przy pomocy środków farmakologicznych dostępnych bez recepty. W tej kategorii naszej apteki znajdziesz niejeden krem na grzybicę paznokci, który, dzięki starannie dobranym substancjom czynnym, tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, przeciwdziałając w ten sposób ich dalszemu namnażaniu.

Preparat na leczenie grzybicy paznokci

Uważana za schorzenie nawrotowe i przewlekłe grzybica paznokci jest chorobą, którą można, a nawet trzeba leczyć. Zaniedbana może prowadzić do wielu negatywnych skutków takich jak, chociażby utrudnione poruszanie się, ból podczas noszenia obuwia itp. Preparat na leczenie grzybicy paznokci może zawierać w swoim składzie klotrymazol, który wykazuje właściwości przeciwgrzybiczne, hamując rozwój większości drobnoustrojów odpowiedzialnych za zmiany chorobowe. W zwalczaniu choroby dobrze sprawdzają się także środki wzbogacone o pirokton olaminy, który ma działanie przeciwzapalne oraz eliminujące różne rodzaje grzybów.

Grzybica paznokci lek

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór środków farmakologicznych przeznaczonych do walki z grzybicą paznokci. Są to produkty w postaci maści, lakierów, sztyftów oraz innowacyjnych opatrunków, które leczą, wspomagają odbudowę zniszczonej płytki paznokciowej oraz chronią ją przed ponownym zaatakowaniem przez chorobotwórcze mikroorganizmy. Jeśli Twoim problemem są nawracające i nieestetycznie wyglądające zmiany, możesz sięgnąć po lek na grzybicę paznokci w formie kremu lub maści. Związki czynne zawarte w preparatach wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne, ograniczając zdolność rozmnażania się grzybów oraz pobudzając naturalne procesy regeneracyjne w obrębie płytki paznokciowej.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.