Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 125,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na serce bez recepty

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

W aptece internetowej Puls oferujemy leki na serce bez recepty, które wykazują korzystny wpływ na pracę układu krążenia. Są to preparaty w postaci tabletek, kapsułek oraz kropel do przyjmowania doustnego. Znajdujące się w ich składzie związki czynne są odpowiedzialne za wspomaganie pracy serca, zwalczając skutki stresu i poprawiając sprawność fizyczną orgiazmu.

Preparaty wspomagające serce

W profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego najczęściej stosuje się tabletki na serce z potasem, magnezem, a także kwasem acetylosalicylowym. Substancje te pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, regulują rytm mięśnia sercowego oraz przeciwdziałają zlepianiu się płytek krwi.

Środki na polepszenie pracy serca

W składzie leków na serce bez recepty bardzo często można znaleźć nie tylko witaminy i minerały. Do wspomagania pracy serca stosuje się również naturalne wyciągi z takich roślin jak dzika róża, głóg, kozłek lekarski oraz melisę. Dobroczynny wpływ na funkcjonowanie układu krążeniowego wywiera też koenzym Q10, którego niedobór może wywoływać nadciśnienie lub arytmię.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.