Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 32,00 zł

Compare Products

  • You have no items to compare.

Nietolerancja laktozy

Osoby zmagające się z zaburzeniem trawiennym stanowiącym wynik niedoboru laktazy w tej kategorii naszej apteki internetowej mogą znaleźć tabletki na nietolerancję laktozy. Są to preparaty, które regularnie stosowane, mogą zmniejszyć uciążliwe dolegliwości jelitowe takie jak ból brzucha, biegunka, wzdęcia, zgaga oraz oddawanie nadmiernej ilości gazów. Zawarte w lekach substancje czynne mogą poprawić trawienie produktów mlecznych i wspomóc prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Tabletki na nietolerancję laktozy

Niski poziom laktazy jelitowej, który występuje zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych, jest częstą przyczyną wielu nieprzyjemnych objawów. W ich redukowaniu najczęściej stosuje się leki, dzięki którym nietolerancja laktozy może stać się mniej dokuczliwa. Są to środki w postaci kapsułek oraz tabletek do przyjmowania doustnego, które mają zapobiegać dyskomfortowi ze strony układu pokarmowego oraz przeciwdziałać powstawaniu wzdęć i gazów. Ich przyjmowanie zwykle zaleca się przed każdym posiłkiem zawierającym mleko.

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.