Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 98,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na niestrawność bez recepty

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 21 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się zioła na trawienie oraz leki na niestrawność bez recepty, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Są to produkty w postaci tabletek, kapsułek oraz kropel do przyjmowania doustnego, które poprawiają pracę jelit, pobudzają wydzielanie żółci oraz regulują rytm wypróżnień.

Preparaty ziołowe na trawienie

W leczeniu niestrawności i dolegliwości żołądkowych stosuje się preparaty o działaniu żółciopędnym oraz wspomagającym oczyszczanie organizmu z niestrawionych resztek pokarmu. Są to środki z ziołami na trawienie, takimi jak np. wyciąg z ziela karczocha, ekstrakt z korzenia cykorii oraz wyciąg z kopru włoskiego. Niektóre z nich zawierają też enzymy trawienne oraz bakterie kwasu mlekowego, które stanowią naturalny element flory bakteryjnej człowieka.

Leki regulujące trawienie

Związki czynne znajdujące się w lekach na niestrawność bez recepty umożliwiają trawienie białek, tłuszczy oraz skrobi. Regularne stosowanie tego typu preparatów pomaga zmniejszyć dokuczliwe objawy ze strony układu pokarmowego, takie jak bóle brzucha, wzdęcia oraz nieregularne wypróżnienia.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.